Життя студентів ТЕК КНТЕУ в гуртожитку

     Вперше, цього навчального року, завдяки зусиллям керівництва коледжу, в особі директора Олега Вікторовича Олійника, та тісній співпраці з ректоратом університету для іногородніх студентів коледжу було виділено 55 місць у гуртожитку КНТЕУ № 6 за адресою: м. Київ, вул. Лобачевського, 23. Це 9-поверховий будинок, в якому є 219 житлових приміщень, в кожному з яких є кухня та санвузол.

     Наші студенти займають 10 кімнат на 7 поверсі, в кожній кімнаті зроблено ремонт, забезпечено необхідними меблями та інвентарем.

     Для студентів на І поверсі гуртожитку обладнано читальну залу для самопідготовки, актову залу для проведення культурно-масових заходів, спортивну, тренажерну та залу для занять фітнесом.

     Завідувач гуртожитку забезпечує утримання приміщень гуртожитку в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримує в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживає заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитку, інформує їх про прийняті рішення.

     Щотижня, представники коледжу та куратори груп відвідують студентів-мешканців гуртожитку, спілкуються з ними з приводу побутових та особистих питань, допомагають у їх вирішенні.

     Крім того, у гуртожитку ефективно працює рада студентського самоврядування гуртожитку №6, до якої входять і представники коледжу. Головним завданням ради є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає у гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами і адміністрацією студмістечка та університету (коледжу).

Залишити коментар