З ювілеєм, єдину родину КНТЕУ!

     19 жовтня 2016 року керівництво коледжу та представники студентства взяли участь у святкових заходах, присвячених 70-річному ювілею з дня заснування університету.

     Свято стартувало святковою ходою студентів всіх факультетів університету. Студенти вітали радісними вигуками ректора, своїх деканів та керівників відокремлених структурних підрозділів. Вражаючий флеш-моб у виконанні запального студентства зарядив усіх учасників та гостей свята яскравим настроєм.

     Святкування продовжилося у Конгрес-центрі КНТЕУ. Ведучі ознайомили присутніх із основними віхами славетної історії університету, який за 70 років існування випустив зі своїх стін чверть мільйона випускників та увійшов у 10-ку лідерів кращих університетів України.

     Гості свята тепло привітали ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі, який сказав: «70 років – це вік підґрунтя та розвитку. Ми впевнено вступаємо у восьмий десяток нашого літопису. Наша перевага – вибір нового покоління, яке довіряє нам своє майбутнє».

     На свято завітала перший ректор КНТЕУ, легендарна особистість – Тамара Іванівна Скирда, яка відзначила минулого року свій 90-річний ювілей.

     Ветерани університету, керівники відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ, найкращі викладачі та співробітники університету, переможці Спартакіади КНТЕУ серед співробітників отримали Почесні відзнаки КНТЕУ «Гідному шани», почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, почесні грамоти за сумлінну працю та медалі.

     Справжньою окрасою свята стали музичні танцювальні та вокальні номери студентів і випускників університету. Надовго глядачам запам’ятається вражаючий виступ гостей свята – юних учениць Школи танців Анастасії Коваленко “Asti school”. Студія сучасного танцю «Light», як завжди, захопила всіх своїми яскравими танцями. Присутніх у святковому залі привітав викладач фізичного виховання коледжу Олександр Пономар. Завершилася урочиста частина гімном студентів «Гаудеамус» та «Многая літа» у виконанні Народного студентського камерного академічного хору КНТЕУ.

     На території університету тривають святкові заходи: виставки, презентації, історична «фотосушка», кращі постери конкурсу “Life is KNUTE”, інші мистецькі заходи та спортивні змагання.

Залишити коментар