Товариський матч ТЕК КНТЕУ – Київська міжнародна школа

5 жовтня 2016 року о 16.00 год. у гостях відбувся товариський матч серед команд Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та Київської міжнародної школи.

Матч видався цікавим та складним, враховуючи погодні умови. Наші студенти на початку зустрічі заволоділи ініціативою і першими відкрили рахунок (8 хвилина зустрічі, нападник Кабаков О.).    Але вже через 2 хв. команда суперників зрівняла рахунок. Під кінець другого тайму наша команда знов вийшла вперед – гол забив Швець А., але на останніх секундах першого тайму рахунок знов зрівнявся.

Другий тайм запам’ятався жорсткою боротьбою. Сили команд були рівними, помилки не допускала жодна з команд. Суперники вирвались вперед, наша команда додала максимум зусиль і зрівняла рахунок (ще один гол на рахунку Швеця А.). Гра закінчилась з рахунком 3:3.

Зрілу і не по роках змістовну гру в нашій команді продемонстрували Горбань О., Тюптя В., Москаленко О., Швець А., Ліщук І., Кабаков О., Вовченко А. під керівництвом тренерів, викладачів коледжу Кузнєцова В.С. та Уса В.В.

Дякуємо всім гравцям та сподіваємось на перемогу в наступних матчах!