Студентська наукова конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і практики в умовах глобалізації»

     7-8 квітня 2016 року на базі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем КНТЕУ студенти коледжу прийняли участь у роботі наукової конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і практики в умовах глобалізації».

     Відкрила конференцію проректор з наукової роботи КНТЕУ Мельниченко Світлана Володимирівна, яка наголосила на надзвичайній актуальності наукових заходів студентів для їх професійного зростання та майбутньої професії.Також з привітанням та побажанням плідної праці та творчої наснаги виступив декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Харченко Олександр Анатолійович.

     Під час роботи конференції працювали два пленарні засідання і 23 секції.

     Під керівництвом голови циклової комісії облікових дисциплін Бутової Т. Ю. студенти груп БО -11 Опалінська А., БО-31 Борох Н., Шум М., Стажко С., БО-21 Олексійко Д. та ОД-31 Коломієць Є. прийняли участь у роботі секційних засідань «Теоретичні засади бухгалтерського обліку», «Облік та звітність в оподаткуванні» та «Фінансовий облік та звітність в Україні».

     Під керівництвом голови циклової комісії Десятко А. М. та Мединської Т. М. студенти групи ІД-31: Бортник О., Галкіна К., Гамалій Л., Климчук О., Рудницький Д., Степура Г., Черуха А., Тищук А., Курдюков М., Нескород А., Вертоградов Т., Гамалій Б., Журбенко М. та Карташ Д. прийняли участь у роботі секційних засідань: «Обєктно-орієнтоване програмування: реалії застосування», «Перспективи розвитку інженерії програмного забезпечення», «Інформаційні системи управління проектами та бізнес-процесами» та «Інформаційна діяльність підприємства».

     На заключному пленарному засіданні відбулось вручення листів подяки КНТЕУ та нагородження переможців дипломами:

І ступеня – Галкіна Крістіна;

ІІ ступеня – Ступура Ганна;

ІІІ ступеня – Нескород Аркадій, Черуха Артур та Гамалій Любомир.

Залишити коментар