Секційне засідання конференцiï ДПСТ «Економiчнi знання молоді як шлях до стабiльностi Украïни»

     Викладачі циклової комiсiï облiковких дисциплін та студенти вiддiлення Фiнансiв та обліку активно прийняли участь у заходах Декади спецiалiста ТЕК КНТЕУ.

     10 березня 2016 року відбулось секційне засідання конференцiï ДПСТ «Економiчнi знання молоді як шлях до стабiльностi Украïни». З вітальним словом до учасників звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Євгенія Миколаївна Костюк. Вона привітала учасників та відзначила, що конференція надає можливість залучати та заохочувати студентство до науково-дослідної роботи, обмінюватись досвідом, обговорювати наукові проблеми.

     На засiданнi секцiï циклової комісії облікових дисциплін під керівництвом Бутовоï Т. Ю. обговорили актуальні проблеми обліку, аналiзу i аудиту в управлiннi економічними процесами.

     Учасників секційного засідання було відзначено подяками та грамотами у таких номінація: «Презентація наукових досліджень» – студентка групи БО-21 Олексійко Д.; «Оригінальність дослідження» – студентка групи БО-31 Стажко С.; «Креативність мислення» – студентка групи БО-31 Борох Н.; «Молодий науковець» – студентка групи БО-11 Опалінська А.; «Найкраща доповідь» – студентка групи ОД-31 Коломієць Є.

Залишити коментар