Посвята у студенти ТЕК КНТЕУ до Дня Знань

     31 серпня 2016 року в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ відбулося традиційне свято до Дня Знань – Посвята у студенти одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів міста Києва – Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

         Життєвий шлях нашого навчального закладу бере початок 9 серпня 1958 року, коли був організований Київський технікум радянської торгівлі. Йшли роки, змінювались назви. З 2003 року коледж входить до структури Київського національного торговельно-економічного університету. Нам випала честь стати частиною цього потужного та сучасного вищого навчального закладу, до складу якого входять 18 структурних підрозділів, які охоплюють Північ і Південь, Захід і Схід, Закарпаття, Буковину та Слобожанщину. Ми в єдиному багатотисячному колективі університету!

         Урочисту церемонію Посвяти у студенти відкрив випускник Київського національного торговельно-економічного університету 1972 року, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі. Студентів, викладачів та співробітників коледжу, батьків привітав доктор юридичних наук, професор, старший науковий співробітник, директор Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Олег Вікторович Олійник.

         Головна подія свята – Матрикуляція студентів І курсу. Кращим студентам-першокурсникам було вручено залікову книжку як символ приналежності до студентства, як символ початку великої, напруженої і цікавої роботи на шляху до здобуття омріяної професії. Студенти прийняли присягу на вірність коледжу.

         Музичні привітання для великої коледжної родини лунали від культурно-мистецького центру КНТЕУ та викладачів коледжу.

         Традиційне свято Посвяти у студенти залишилось позаду, але навчальний рік, сповнений нових ідей та вражень, тільки розпочинається.

         До нових зустрічей у колі нашої великої та дружньої родини ТЕК КНТЕУ!

        Переглянути відео: youtu.be/Tn7eRke0JwY

Залишити коментар