Навчання викладачів

Навчання викладачів

 

     Цикловою комісією інформаційних систем та технологій в рамках співпраці з компанією «Інтелект-Сервіс» було організовано і проведено теоретично-практичний курс по роботі з програмою «M.E.Doc».

     Група компаній «Інтелект-Сервіс» – лідер у розробці та впровадженню програмних засобів електронного документообігу та системам управління підприємством. Програма «M.E.Doc» займає близько 80% ринку засобів електронного документообігу в Україні.

     До участі в роботі теоретично-практичного курсу були, крім викладачів ц/к інформаційних систем та технологій, залучені викладачі ц/к економічних дисциплін, ц/к облікових дисциплін, а також директор Олійник О.В., та заступник директора з навчально-методичної роботи Костюк Є.М.

     З лекціями виступили начальник відділу по навчанню Марина Данильченко а також провідні фахівці компанії Артем Кім та Сергій Кондратюк. Навчання відзначилось своєю змістовністю, зацікавленістю аудиторії, професійним підходом представників фірми до висвітлення матеріалу та організації практичного тренінгу. За його результатами викладачі отримали сертифікати, що надають їм право викладати навчальні курси по роботі з програмою «M.E.Doc».

Залишити коментар