Міжнародний кулінарний фестиваль «AgroCookFest», м. Харків

     20-22 жовтня 2016 року за підтримки Голови Українського кулінарного союзу, Академіка, ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі в приміщенні Харківського аеропорту проходив справжній кулінарний батл – Міжнародний фестиваль Agro Cook Fest-2016.

     Напередодні грандіозного заходу, у Харківському торговельно-економічному коледжі, відбулася урочиста зустріч учасників і членів журі. У Харків з’їхалися відомі кулінари, члени журі фестивалю: Желко Бремеч (Хорватія), Драгіца Лукін (Хорватія), Саркіс Якубян (Ізраїль), Вуксан Вуко Мітровіч (Чорногорія), Ізток Легат (Словенія), Йозеф Арбіт (Палестина), Мімоза Балі (Албанія), а також делегації з Албанії, Молдови та представники різних міст України.

     У рамках фестивалю на майданчику Харківського аеропорту відбулось понад 20 профільних конференцій, тематика яких охопила весь спектр аграрної галузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

     Протягом трьох днів було проведено: майстер-класи відомих кухарів, конкурсні змагання, обмін досвідом, визначення переможців, нагородження медалями та грамотами.

     Для ознайомлення з інноваційними технологіями, підходами і креативними рішеннями у сфері ресторанного обслуговування, оволодіння майстерністю та професійними компетентностями технології приготування різноманітних страв від Торговельно-економічного коледжу участь у фестивалі взяли: директор коледжу – Олег Вікторович Олійник, викладач, майстер виробничого навчання – Скрипник Анастасія Ігорівна та студентка групи РО-32 – Ренська Марія Андріївна.

     Марія взяла участь у змаганнях індивідуального практичного класу, категорія А1 та С1. У номінації «Холодні закуски» Марія готувала роли з цукіні та сиром Рікотта, а в номінації «Гарячі страви» – яловичину у винному соусі.

     У загальному заліку студентка коледжу, Ренська Марія, отримала бронзову медаль, два дипломи учасника фестивалю та масу позитивних вражень.

Залишити коментар