ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології в освіті"

     11 лютого 2016 року в Києві в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка компанія «Скайлайн Софтвер», за підтримки Міністерства освіти і науки України, провела чергову ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Нові інформаційні технології в освіті”.

     Викладачі циклової комісії інформаційних технологій ТЕК КНТЕУ Десятко А. М., Ширганова О. О., Мединська Т. М. та Заворуєва О. С. стали активними учасниками конференції.

     Науково-практична конференція була орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення “1С:Підприємства 8”, обмінятися практичним досвідом викладання, намітити шляхи розширення співпраці з партнерами 1С:Франчайзі для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої галузі, поділитися досвідом інтеграції в міжнародну освітню сферу.

     На сьогоднішній день 450 вищих навчальних закладів України проводять навчання студентів з використанням програм “1С:Підприємство”. Програмні продукти та технології “1С:Підприємства” широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів. У багатьох навчальних закладів є великий досвід їх ефективного використання.

     Практичну частину конференції розпочав директор «Скайлайн Софтвер» Мазур В. Б., розкривши  освітні ініціативи, які на сьогоднішній день уже реалізовані партнерами 1С:Франчайзі, а також намітив нові напрями співпраці з навчальними закладами, удосконалення використання програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі. Було наголошено на таких актуальних питаннях, як антипіратське виховання користувачів, консалтингові технології, робота на мобільних платформах.

     Конференція пройшла під гаслом: «Знання повинні працювати!».

 

Залишити коментар