ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     Студенти відділення підприємництва та торгівлі І курсу групи ТК-12 спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітньо-професійної програми Товарознавство та комерційна діяльність разом під керівництвом куратора групи Лисенко Наталії Миколаївни в рамках проведення професіографічних екскурсій, 04 жовтня 2019 року відвідали гіпермаркет Епіцентр К-2, що знаходиться за адресою: вул. Велика Кільцева, 1-Б.

     У гіпермаркеті екскурсію для студентів проводила менеджер по роботі з персоналом Сотніченко Карина Юріївна. Студенти-першокурсники під час презентації познайомилися з історією створення та структурою управління підприємством.

     Національна мережа торгових центрів «Епіцентр» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

     Постійне вдосконалення, робота команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку України.

     Під час екскурсії студенти ознайомилися із основними секціями гіпермаркету, поспілкувалися з керівниками секцій та з експертами з продажу товару. Цікавої розповіді студентам було замало: вони охоче задавали питання фахівцям.

     Співробітники торговельної мережі «Епіцентр» побажали студентам стати досвідченими фахівцями, цікавого навчання та запросили пройти практичне навчання.

Залишити коментар