ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКАМИ ШКІЛ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    05 березня 2020 року в рамках співробітництва відбулася зустріч адміністрації ТЕК КНТЕУ з керівниками закладів загальної середньої освіти № 50, 76, 131, 197, 215, 297 Святошинського району міста Києва.

    З привітальним словом виступив директор ТЕК КНТЕУ Олійник Олег Вікторович, який розповів про історію та місію Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, задачі та перспективи розвитку закладу освіти. Завідувач відділення фінансів, обліку та маркетингу Томіліна Н. Л. наголосила про перспективи співробітництва в рамках профорієнтаційної роботи, підвищення іміджу освітнього закладу.

    З особливостями вступної кампанії 2020 року керівників ЗЗСО ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Таращенко Н.А. та заступник директора з НВР Сухова Г.Л.

    Обговорювалися питання формування особистості здобувача освіти, розвитку його здібностей і обдарувань, наукового світогляду; підготовки до подальшої освіти і трудової діяльності; свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина; шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу тощо.
Результат зустрічі – підписання партнерської угоди про співробітництво між Торговельно-економічним коледжем КНТЕУ та закладами загальної середньої освіти району.

    Сподіваємося на плідну співпрацю!

Залишити коментар