Велика родина ТЕК КНТЕУ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     02 вересня 2019 року в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ відбулося традиційне свято до Дня Знань – Посвята у студенти одного з найпрестижніших закладів вищої освіти міста Києва – Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

     Життєвий  шлях   нашого   освітнього  закладу  бере  початок  9 серпня 1958 року. З 2003 року коледж входить до структури Київського національного торговельно-економічного університету. Нам випала честь стати частиною цього потужного та сучасного закладу вищої освіти, який входить до п’ятірки найпопулярніших ЗВО країни, підтверджуючи позиції лідера національної освіти, визнання та прихильність вступників, які впевнені в своєму успіху.

   Урочисту церемонію Посвяти у студенти відкрив випускник Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі.

     Студентів, викладачів та співробітників коледжу, батьків привітали доктор юридичних наук, професор, старший науковий співробітник, директор Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Олег Вікторович Олійник та представник органу студентського самоврядування, староста групи ТК-33 Алісія Лабанова.

     Головна подія свята – Матрикуляція студентів І курсу. Традиційно, залікові книжки вручили представникам відділень, які отримали високі рейтингові бали під час вступної кампанії. Студенти прийняли присягу на вірність коледжу. Музичні привітання для великої родини ТЕК КНТЕУ лунали від студентів та викладачів коледжу.

     Наш коледж – це одна велика родина: від першокурсника до випускника, від директора до викладача, від батьків до партнерів. Ми живемо одними надіями, одними турботами, радощами та печалями. Єдність у нас – у душі, і саме в єдності – наша сила! Відео – Посвяти у студенти ТЕК КНТЕУ – 2019

Залишити коментар