Участь в урочистостях з нагоди 50-річчя Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету відсвяткував своє 50-річчя. Урочистості відбулися 26 травня 2017 року в Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

     З вітаннями і подарунками до ювілярів завітали представники органів державної влади та велика родина Київського національного торговельно-економічного університету з 19 навчальних закладів України на чолі з ректором університету, доктором економічних наук, професором, академіком Академії педагогічних наук  А.А. Мазаракі.

     Розділили свято та пораділи за успішний поступ Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ і представники нашого коледжу. На святі були присутні директор ТЕК КНТЕУ, професор, доктор юридичних наук О.В. Олійник та заступники директора Є.М. Костюк та Г.Л. Сухова.

     З великою цікавістю було переглянуто фільм про ДОРОГУ ЗВЕРШЕНЬ Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, в якому згадалися роки становлення, основні віхи успішного зростання, директорів та працівників, які творили ім’я навчального закладу.

     Вітаємо Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету з 50-річчям! Бажаємо і далі крокувати до рівня європейської освіти в творчій та дружній родині КНТЕУ!

Залишити коментар