СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «РОЗВИТОК ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     29 листопада 2019 року на базі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем КНТЕУ студенти відділення фінансів, обліку та маркетингу прийняли участь у засіданні Студентського наукового круглого столу на тему: «Розвиток обліку та оподаткування в Україні».

     З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися проректор з наукової роботи Мельниченко С. В., декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Харченко О.А., завідувач кафедри обліку та оподаткування Фоміна О.В., які наголосили на надзвичайній актуальності наукових заходів студентів для їх професійного зростання та майбутньої професії.

     У роботі круглого столу взяли участь: Каравай Олександра, бухгалтер ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», Сокол Катерина, провідний бухгалтер ТОВ «Актив консалтинг», викладачі кафедри Шаповалова А. П., Ромашко О. М. та студенти спеціальності «Облік та оподаткування».

     Під керівництвом викладача облікових дисциплін ТЕК КНТЕУ Таращенко Н. А. свої доповіді представили студенти освітньо-професійної програми Бухгалтерський облік Бояринцева Анастасія, Огірчук Юлія та Невеличко Інна.

     Протягом роботи круглого столу учасники обмінялися досвідом, обговорили проблеми розвитку бухгалтерського обліку в Україні з урахуванням сучасних глобальних економічних тенденцій, окреслили можливі шляхи їх вирішення та встановили ділові стосунки. Круглий стіл дав змогу узагальнити підходи різних наукових шкіл та окремих науковців щодо розвитку обліку та оподаткування в Україні.

     Студенти ТЕК КНТЕУ були відзначені подяками від газети «Все про бухгалтерський облік».

Залишити коментар