Семінар «Протидія торгівлі людьми. Нелегальна зайнятість»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     14 травня 2019 року на базі Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ для студентів груп ТК-23, БО-22, ГО-31 проведено семінар «Протидія торгівлі людьми. Нелегальна зайнятість» за сприяння Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості.

     Захід проходив в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером проекту є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство». Асистент проекту Алла Олексіївна Мельник ознайомила студентів з основними завданнями, філософією діяльності громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство».

     Тренер заходу Олексій Володимирович Копан ознайомив студентів з основними поняттями торгівлі людьми, дітьми, можливими варіантами експлуатації людей: сексуальна експлуатація, трудова експлуатація, вилучення органів, втягнення у злочинну діяльність тощо. Учасники заходу отримали корисні поради як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, як бути безпечними, обачними та спостережливими.

     Цікавою для студентів виявилася  представлена тренером презентація на тему «Торгівля людьми як небезпечне соціальне явище». Також студентам було продемонстровано відеоролики «Експлуатація дітей», «Сексуальна експлуатація», «Трудова експлуатація».

     Серед студентів було розповсюджено інформаційні матеріали на тему: «Як не потрапити в тенети торгівців людьми».

     Дякуємо представникам громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» за цікаву презентацію та надану важливу для студентів інформацію, спрямовану на попередження торгівлі людьми в студентському середовищі.

Залишити коментар