Майстер-клас «Бухгалтерський облік – основа успішного бізнесу»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    З метою підвищення якісного рівня знань та компетентностей студентів відділення фінансів, обліку та маркетингу з бухгалтерського обліку 13 лютого 2019 року викладачами кафедри обліку та оподаткування ФОАІС Київського національного торговельно-економічного університету було проведено майстер-клас «Бухгалтерський облік – основа майбутнього бізнесу».

    Розпочала майстер-клас Король Світлана Яківна, д.е.н., професор кафедри, яка наголосила на тому, що послуги бухгалтера пов’язані з веденням бухгалтерського обліку підприємства відповідно до вимог чинного законодавства, підготовкою і здачею звітності, нарахуванням заробітної плати і веденням обліку грошей. Без даних послуг не може існувати жодне підприємство. Знайти бухгалтера-професіонала – не легка справа. Яким повинен бути ідеальний фахівець, що від нього очікують на ринку праці та якими навичками він має володіти було представлено в цікавій презентації з творчими завданнями та кросвордом.

     Своїм досвідом, враженнями щодо вибору майбутньої професії зі студентами поділилася Ромашко Ольга Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри, наголосивши, що всі ми хочемо, щоб нашими фінансами займалися професіонали: на рівні держави, області, міста, підприємства чи навіть квартири. Але ми не завжди усвідомлюємо, що саме визначає цей професіоналізм і які компетенції закладені в його основу. Ділова репутація  будь-якого підприємства формується на підставі підтвердженої інформації, що дає можливість зробити висновок як про фінансові, так і про управлінські результати її діяльності на ринку. І таку інформацію готує професійний бухгалтер. Відкритість, прозорість, зрозумілість та доступність – це шлях до процвітання та економічного зростання.

     Августова Олена Олександрівна, к.е.н., ст.викладач кафедри провела опитування серед студентів та запросила на Дні відкритих дверей до КНТЕУ!

     Студенти відділення активно включилися в дискусію, отримали відповіді на актуальні питання.

     Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Залишити коментар