МАЙСТЕР-КЛАС «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК – ОСНОВА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ»

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

    З метою підвищення якості знань та компетенцій здобувачів освіти третього курсу за освітньо-професійними програмами Бухгалтерський облік та Оціночна діяльність відділення фінансів, обліку та маркетингу Торговельно-економічного коледжу, 06 лютого 2020 року представниками кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку КНТЕУ було проведено майстер-клас «Бухгалтерський облік – основа успішного бізнесу».

    Розпочала майстер-клас к.е.н., доцент кафедри Шаповалова Алла Павлівна, яка наголосила на тому, що послуги бухгалтера пов’язані з веденням бухгалтерського обліку підприємства відповідно до вимог чинного законодавства, підготовкою і здачею звітності, нарахуванням заробітної плати і веденням обліку грошей тощо. Без даних послуг не може існувати жодне підприємство. Знайти бухгалтера-професіонала, оцінювача – не легка справа. Яким повинен бути ідеальний фахівець, що від нього очікують на ринку праці та якими навичками він має володіти було представлено в цікавій презентації.

    Своїм досвідом, враженнями щодо вибору майбутньої професії зі студентами поділилася к.е.н., доцент кафедри Августова Олена Олександрівна наголосивши, що всі ми хочемо, щоб нашими фінансами займалися професіонали: на рівні держави, області, міста, підприємства чи навіть квартири. Відкритість, прозорість, зрозумілість та доступність – це шлях до процвітання та економічного зростання нашою держави. Олена Олександрівна провела опитування серед студентів та запросила на Дні відкритих дверей до КНТЕУ!

    Студенти відділення активно включилися в дискусію, отримали відповіді на актуальні питання.

    Сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Залишити коментар