IT – ЦЕ ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЯКИМИ МИ РУХАЄМО СВІТ ВПЕРЕД або УЯВА В ДІЇ

  • image
  • image

    31 березня 2020 року 0 10:00 відбулося засідання атестаційної комісії ТЕК КНТЕУ з використанням платформи Zoom в режимі онлайн.

    Детальніше:

    Відповідно до  абзацу другого пункту 3.2 розділу ІІІ Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 р. № 930, наказом Міністерства освіти і науки України вад 16 березня 2020 р. № 406 (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2020 р. № 458).

    Атестацію проходило 15 педагогічних працівників, з них 13 успішно приєдналися до засідання атестаційної комісії завдяки телекомунікаційним технологіям, що дало змогу синхронно працювати на відстані в режимі реального часу за допомогою комп’ютера чи смартфона.

Результатом атестації є:

  • присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» – шести викладачам та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» – трьом викладачам;
  • порушення клопотання:

    про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» – трьом викладачам;

    про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач» – одному викладачу, та «викладач -методист» – одному викладачу;

    про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – одному викладачу;

    про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню  «викладач -методист» – одному викладачу.

    Вдало проведена атестація створила належні умови для підвищення професійного рівня педагогічних працівників, розвитку їх загальної культури, подолання застарілих концепцій, адаптації до нових вимог або умов, а також сприяла створенню комфортного психологічного клімату і довірчих стосунків, мотивації педагогічних працівників брати участь в атестаційному процесі та стимулювала до  безперервного підвищення рівня професійної компетентності, забезпечення ефективності освітньо-виховного процесу.

    Адміністрація коледжу  вітає всіх педагогічних працівників зі здобуттям нової   кваліфікаційної категорії та зичить подальших здобутків і досягнень,  розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету!

 

    ВІТАЄМО ІЗ ВДАЛОЮ АТЕСТАЦІЄЮ!

Залишити коментар