Екскурсія в Переяслав-Хмельницький – місто музеїв

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

     21.09.2018 р. студенти  I курсу та викладачі ТЕК КНТЕУ відвідали Переяслав-Хмельницький. Багато цікавих вражень залишилось після ознайомлення з експозицією  історичного музею «Заповіту» Тараса Шевченка. Найбільше запам’ятався студентам портрет Кобзаря, написаний рядками його віршів, та шабля, подарована Богдану Хмельницькому польським королем Яном Казимиром.

     Не менш цікавих вражень залишив музей Григорія Сковороди, багатий на рідкісні експонати та красиво оформлені зали. Особливо захоплює можливість відчути себе слухачем колегіуму, в якому викладав Григорій Сковорода.

     Не залишився поза увагою студентів Меморіальний музей Володимира Заболотного, архітектора будівлі Верховної Ради у Києві. Він привертає увагу раритетною бібліотекою та чималою кількістю антикваріату.

    Та найбільше студенти змогли перенестися в минуле, дізнатися більше про український народ, його культуру, духовність, менталітет, а також насолодитися чудовою природою в Музеї народної архітектури і побуту Середньої Наддніпрянщини під відкритим небом.  В цій перлині Переяслава зібрано побутові та архітектурні пам’ятки наших предків, ростуть десятки тисяч дерев і кущів, справжні «живі» двори та городи. Окрасою музею є два мальовничих ставка та дивовижний парк.

     Місто-музей Переяслав-Хмельницький – красиве і цікаве місто України, до якого хочеться повернутися ще раз.

До наступних подорожей!!!

Залишити коментар