День працівників торгівлі

  • image
  • image
  • image

     25 липня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі України.

     В урочистостях взяли участь директор коледжу О.В.Олійник, заступник директора Г.Л.Сухова та партнери  – А.М.Добровольська (директор ТА «Алітас-Тур), С.М.Твердохліб (директор Гольф-центру), Г.Г.Ким (директор СК «Укрфінстрах»),  Т.О.Митрофанова  (власник   ресторану   «За   двома  зайцями»), Т.А. Коростильова (менеджер з персоналу Президент-готелю).

     Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі, відкриваючи захід, зачитав поздоровлення від імені Президента України Петра Порошенка та зазначив: «Сьогодні в залі знаходяться кілька поколінь працівників та керівників торговельної галузі – наші партнери та добрі друзі. Більшість із них – наші випускники. Роки нашої співпраці довели, що поєднання освіти та практики неодмінно дає блискучий результат. КНТЕУ – лідер економічної освіти, що входить до ТОП-10 університетів України. Це стало можливим завдяки тому, що університет постійно розвивається, тісно співпрацює з надійними та конкурентоспроможними партнерами». Анатолій Антонович на честь свята вручив сертифікати партнерів освітніх програм та грамоти партнерам-роботодавцям. Також у цей день на сцені відбулося урочисте підписання трьох меморандумів про співпрацю.

         Урочистості завершилися розіграшем призів від компанії ТОВ «Дрім Клуб» та святковим концертом, в якому взяли участь викладачі коледжу О. Пономар, Т. Ріпа та А. Скрипник.

Залишити коментар