ЧАС ЗМІН – МЕТОДИЧНА РАДА ОНЛАЙН

  • image
  • image

      13 квітня 2020 року об 11:30 відбулося онлайн-засідання методичної ради ТЕК КНТЕУ з використанням хмарного сервісу Office 365 за допомогою Microsoft Teams. Всі учасники, працюючи віддалено, мали змогу в реальному часі задавати запитання, спілкуватися з учасниками, дискутувати, миттєво отримувати відповіді.

    На засіданні розглянуто актуальні питання відповідно до Плану роботи коледжу. Найголовнішим питанням стало проведення профорієнтаційної роботи в умовах карантину, а також розгляд тимчасового порядку проведення практичного навчання та тимчасового порядку проведення літньої екзаменаційної сесії у ІІ півріччі 2019/2020 н. р. з використанням технологій дистанційного навчання.

    Заслухано звіт про стан виконання графіка проведення відкритих занять та графіка підвищення кваліфікації педагогічними працівниками коледжу в поточному навчальному році. Зазначено, що ГО «Prometheus» є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Prometheus упорядкував свої безкоштовні онлайн-курси підвищення кваліфікації освітян відповідно до нових вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. А це означає, що сертифікати онлайн-курсів Prometheus для викладачів відтепер можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації.

    Обговорено питання формування звіту про науково-дослідну роботу циклових комісій за 2020 рік та питання формування плану роботи коледжу на 2020/2021 навчальний рік.

    Проведення онлайн-засідання методичної ради ТЕК КНТЕУ в період карантину забезпечує організацію командної роботи в коледжі для виконання поставлених завдань.

Залишити коментар