ABU DHABI NATIONAL PRO JIU-JITSU CHAMPIONSHIP – UKRAINE – GI

  • image
  • image

     9 листопада 2019 року вперше в Києві відбувся міжнародний рейтинговий чемпіонат Abu Dhabi National Pro Jiu-Jitsu Championship Ukraine Gi – Ukraine, який є частиною Всесвітнього рейтингу AJP і Всесвітньої професійної кваліфікаційної серії Абу-Дабі.

     У змаганнях взяли участь понад 800 осіб з усієї України та країн Європи, Північної Америки, Африки та Азії – всього з 12 країн світу – в таких категоріях: діти, юнаки, дорослі і майстри.

     Учасником змагань став студент ТЕК КНТЕУ Анатолій Яремич, який виборов золото серед своєї вагової категорії. Було розіграно 186 комплектів нагород, а так само були вручені кубки за командні місця.

     Вітаємо Анатолія Яремича, студента І курсу групи ІД-11 освітньо-професійної програми Інформаційна діяльність підприємства відділення підприємництва та торгівлі Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, з перемогою на чемпіонаті Abu Dhabi National Pro Jiu-Jitsu Championship Ukraine Gi – Ukraine. Навесні 2020 року, наші спортсмени представлятимуть Україну в Абу-Дабі на міжнародному рейтинговому чемпіонаті Abu Dhabi World Pro Jiu-Jitsu, бажаємо нових досягнень та перемоги!

Залишити коментар